Mazotlu Kuyu Tahliye Pompası DSM300/2 D:Kuyulardan su çekmek için profesyonel mazotlu motorlu kuyu tahliye pompası fiyatları su baskını sularını tahliye etmede kullanıma uygun kaliteli ekonomik dizel motorla çalışan kuyu drenaj pompası modelleri tarla sulaması için dizel yakıtlı motoruyla kuyudan su çeken kendinden klapeli tahliye pompası teknik şartnamesi sel sularını tahliyede kullanılan mazotlu kuyu tahliye pompası fiyatı özellikleri arazi tipi mazotlu sahra su tahliye pompaları fabrikası az yakan yakıt harcayan dizel motoruyla kuyu suyu basmak için su tahliye pompası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli dizel motorlu kuyu tahliye pompaları modelleri tarla sulamaya en uygun mazotlu sulama pompası fabrikası toptan mazot motorlu kuyu tahliye pompası satış listesi dizel kuyu tahliye pompası motoru fiyatlarıyla kuyu tahliye pompası

Mazotlu Kuyu Tahliye Pompası

Satış fiyatı 129.021,39 TL
İndirim
Açıklama

Mazotlu Kuyu Tahliye Pompası DSM300/2 D

 * Mazotlu kuyu tahliye pompasının dizel motoru dakikada 3000 devir hızla çalışır - Mazotla çalışan motorlu kuyu suyu tahliye pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dizel motoru 4 hp gücündedir

 * Mazotlu kuyu tahliye pompası marşlı çalıştırma sistemlidir - Mazotla çalışan motorlu kuyu suyu tahliye pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Su basma çıkış ağzı ve su emiş giriş ağzı 2" parmak ölçüsünde dişi dişlidir

 * Mazotla çalışan motorlu tahliye pompasının (sıfır seviyesinde) saatte en fazla 38 m3 su basma kapasitesi vardır - Mazotla çalışan motorlu kuyu suyu tahliye pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * En fazla su basma yüksekliği 23 metre olup bu yüksekliğe saatte en fazla 8 m3 su tahliyesi yapabilir

 * Mazotlu dizel motoru olan tahliye pompasının pompa tipi kendinden klapelidir - Mazotla çalışan motorlu kuyu suyu tahliye pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * GG25 modeli döküm pompa gövdesi vardır

 * Mazotlu su tahliye pompasının pervane mili aisi 304 kalitede paslanmazdır - Mazotla çalışan motorlu kuyu suyu tahliye pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dizel motoru hava soğutmalı tip olup mazot deposunun kapasitesi 6 litredir

 * Mazotlu kuyu tahliye pompasının ağırlığı 118 kg.dır - Mazotla çalışan motorlu kuyu suyu tahliye pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 12 Voltluk 60 amperlik akü mazotlu kuyu tahliye pompasının fiyatlarına dahildir

 * Dikkat:Kuyu suyuyla tarla sulama pompasının fotoğrafları orijinaline olabildiğince yakın konulmuştur; değişiklikler gösterebilir, sipariş sonrası güncel fotoğrafı talep edebilirsiniz - Mazotla çalışan motorlu kuyu suyu tahliye pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mazotlu Kuyu Tahliye Pompası DSM300/2 D:Dizel motorlu tarla sulama pompaları mazotlu sel taşkın suyu drenaj motorları modellerinden mazotlu kuyu tahliye pompasının imalatı kaliteli dizel motorlu kuyu suyu tahliye pompaları fabrikası üretimi profesyonel kendinden klapesi olan motorlu pompalı kuyu suyu tahliye pompası modelidir - Mazotlu kuyu suyu tahliye pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Dizel motorlu tarla sulama pompası sel suyu drenaj pompası maden suyu boşaltma pompası elektriğin olmadığı yerlerde su tahliye pompası ve su boşaltımı gereken her yerde kullanılan su drenaj pompasıdır - Mazotla çalışan motorlu kuyu suyu tahliye pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.