Kuzu Çevirme Çağ Kebap Ocağı AKCMCK120:Çiftli kuzu kebap ocağı ve çağ kebabı mangalının bir tarafında nar gibi kızarmış sırık kebabı yaparken bir tarafında da Erzurumun meşhur çağ kebabını pişirebilirsiniz. Kuzu kebap ocağı oğlakla sırık kebabı yapmak sırıkta kuzu kebap çevirmek için profesyonel olup Erzurum çağ kebabı ocağı da et kebapçıları et lokantaları için son derece ideal et kebabı pişirme ocağıdır - Kuzu kebap oğlak kebabı Erzurum çağ kebap ocağı sırık kebabı mangalı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Kuzu Çevirme Mangallı Erzurum Çağ Kebap Ocağı:İşlemeli bakırdan hem kuzu çeviren hemde Erzurum cağ kebabı yapan bakır sırık kebabı ocakları çağ kebabı mangalları oğlak kebabı pişirme ocağı işlemeli bakırdan imalatı yapılmış çiftli sırık kebabı-Erzurum dö

Kuzu Çevirme Çağ Kebap Ocağı

Satış fiyatı 232.701,03 TL
İndirim
Bakır Kuzu Çevirme Mangallı Erzurum Çağ Kebap Ocağı:İşlemeli bakırdan hem kuzu çeviren hemde Erzurum cağ kebap ocakları Bursa kebabı yapan bakır sırık kebabı ocakları Erzurum çağ kebabı mangalları oğlak kebabı pişirme ocağı işlemeli bakırdan imalatı yapı
Açıklama

Kuzu Çevirme Çağ Kebap Ocağı AKCMCK120

İkisi Bir Arada Bakır Kuzu Oğlak Sırık Kebabı ve Cağ Kebap Ocağı - Kuzu Çevirme Çağ Kebap Ocağı

 * Klasik olarak odun kömürle pişirme yapan bu bakır kebap ocağı hem kuzu çevirme veya oğlak sırık kebabı ocağı hemde Erzurum çağ kebabı pişirme ocağını barındıran kebap mangalıdır - Kuzu kebap oğlak kebabı Erzurum çağ kebap ocağı sırık kebabı mangalı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu odun kömürlü kuzu çevirme ve çağ kebabı ocağının imalatı DKP siyah saçtan yapılmış olup ön kısmı el işçiliği bakır giydirmedir

 * Bakır kuzu çevirme ve çağ kebap ocaklarının iç kısmı 3'lük ateş tuğlası döşelidir - Kuzu kebap oğlak kebabı Erzurum çağ kebap ocağı sırık kebabı mangalı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kuzu çevirme ocağı bölümündeki kuzunun takıldığı şişin uzunluğu 100 cm olup şiş ve ayakları paslanmaz çelikten üretilmiştir

 * Erzurum cağ kebap ocağı bölümündeki cağ etinin takıldığı şişin uzunluğu 80 cm olup şiş ve ayakları paslanmaz çelikten üretilmiştir - Kuzu kebap oğlak kebabı Erzurum çağ kebap ocağı sırık kebabı mangalı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ocakların altında sürme kapakları bakır kaplama olan dolaplı tezgahı vardır

 * İkili bakır ocağın komple ölçüsü en 220 derinlik 75 yükseklik ise dolabı dahil 215 cm'dir - Kuzu kebap oğlak kebabı Erzurum çağ kebap ocağı sırık kebabı mangalı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kuzu kebap ve çağ kebabı pişirme ocağının yanı, arka panelleri ve altındaki dolabı kalın siyah saçtan imal edilmiştir

 * Pişirme mangallarının içerisinde kesilen kuzu oğlak etlerini ve çağ kebabını sıcak olarak tutmak için kullanılan birer adet mangal ayağı vardır - Kuzu kebap oğlak kebabı Erzurum çağ kebap ocağı sırık kebabı mangalı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ocağın ön kısmı el işçiliğiyle üretilen bakır giydirmedir, fotoğraftakinden farklı desen olabilmektedir

 * Kuzu-oğlak çevirme şişinin ve çağ kebabı şişinin takılı olduğu ayaklar üstündeki tırnaklar sayesinde kuzunun-oğlağın ve çağ kebabının takılı olduğu şişi ateşe yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz - Kuzu kebap oğlak kebabı Erzurum çağ kebap ocağı sırık kebabı mangalı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Şişe takılan kuzuyu ve çağ kebabını çevirebilmek için yan tarafında çevirme kolu bulunmaktadır 

 * Üretimi standart yapılan çiftli bakır kuzu çevirme ve çağ kebabı ocağı haricinde vereceğiniz ölçülere göre paslanmazdan, DKP siyah saçtan veya komple bakırdan çağ kebap ocağı kuzu-oğlak kebap ocağı sırık kebabı mangalı sipariş vermek ve fiyat almak için satış temsilcisi arkadaşlarımızla irtibata geçebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kuzu Çevirme Çağ Kebap Ocağı AKCMCK120:Çiftli kuzu kebap ocağı ve çağ kebabı mangalının bir tarafında nar gibi kızarmış sırık kebabı yaparken bir tarafında da Erzurumun meşhur çağ kebabını pişirebilirsiniz. Kuzu kebap ocağı oğlakla sırık kebabı yapmak sırıkta kuzu kebap çevirmek için profesyonel olup Erzurum çağ kebabı ocağı da et kebapçıları et lokantaları için son derece ideal et kebabı pişirme ocağıdır - Kuzu kebap oğlak kebabı Erzurum çağ kebap ocağı sırık kebabı mangalı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.