Krom Mutfak Gideri AC-23:Sanayi tipi mutfaklar için profesyonel krom mutfak gideri fiyatları bulaşıkhanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik krom mutfak gideri modelleri tavalı yer süzgeçleri için endüstriyel krom mutfak gideri teknik şartnamesi yemekhanelerde kullanılan krom mutfak gideri fiyatı özellikleri krom mutfak gideri bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli krom mutfak giderleri modelleri en uygun krom mutfak yer gideri sanayi tipi mutfaklar için toptan krom mutfak gideri satış listesi yemekhanelerde kullanıma uygun krom mutfak gideri fiyatlarıyla krom mutfak gideri satıcısı telef

Krom Mutfak Gideri

Satış fiyatı 3.539,06 TL
İndirim
Açıklama

Krom Mutfak Gideri AC-23

Krom Mutfak Gideri AC-23:Endüstriyel mutfak yer ızgaraları bulaşıkhane su giderleri sanayi tipi gider süzgeçlerinden 160x180 mm ölçülü kenardan sifonlu krom mutfak giderinin imalatı 200*300 mm ölçüsünde kaliteli paslanmaz çelikle sanayi tipi yer ızgaraları fabrikası üretimi yüksekliği montaj esnasında ayarlanabilir ayaklı krom mutfak gideridir.Krom mutfak giderinin pvc atık su bağlantısı standart imalatta 50 lik boruya göre olup sipariş esnasında bildirmek kaydıyla 70 lik boruya uygun olarak da üretilebilir- Sanayi tipi mutfaklar için krom mutfak gideri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Krom Mutfak Gideri Teknik Şartnamesi

* Komple AISI304 (18/8 Cr-Ni) Kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Krom Mutfak Gideri; Kanal (tava), sifon ve üst ızgaradan oluşmaktadır.

* Kanal (tava) ; 1,20 mm kalınlıkta malzemeden imal edilecektir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Boyu 750 mm ve daha kısa ürünlerde eğimsiz, 1000 mm ve daha uzun ürünlerde ise sifon (gider) yönünde kendi içinde eğimli üretilecektir
Kanal kademeli olarak bükülmek suretiyle üst ızgaranın hat boyunca oturacağı bir çerçeve oluşturulmuştur,
Tüm ek yerleri ve sifon montajı sızdırmaz yapıda argon-ark kaynağıyla düzenlenmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Kanalın betona ankrajını sağlamak üzere ankraj parçalarıyla zeminde yüksekliği ayarlamak için yükseklik ayar parçaları montaj edilmiştir.

* Sifon; tesisattan koku ve haşere gelmesine engel olacak yapıda dizayn edilmiştir.
Pvc veya pik boruya montaj edilecek şekilde paslanmaz boruyla düzenlenecektir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Tesisatta olası tıkanıklara müdahale edecek yapıda bakım kapaklı imalatı yapılacaktır.
Katı partiküllerin tesisata gitmesine engel olacak yapıda süzgeç sacı düzenlenmiştir.

* Krom Mutfak Giderinin üst ızgarasının üretimi; petek tipi üst ızgaranın dış çerçevesi 1,50 mm, iç petek yapısı 1,20 mm kalınlıkta, petek aralıkları 20*20 mm, her iki yüzden ve tüm birleşim noktalarında Argon-ark kaynaklı olarak düzenlenmiştir, kaynak işlemi sonrasında pasivasyona tabi tutularak temizlenmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Ems Endüstriyel; Krom Mutfak Giderinin yukarıdaki teknik şartnameye göre üretiminin yapılıp, teslim edileceğini taahhüt eder Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Pasivasyon Nedir: Kaynatılan paslanmaz krom malzemenin gerçekten paslanmaması için karbon malzemelerle temasının önlenmesi ve temas ettiğinde bulaşan karbon kalıntılarının asit ile yıkanmasıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Dayanıklı profesyonel paslanmaz krom bulaşıkhane drenaj yer gideri imalatçıları fiyatıdır