Karıştırmalı Meyve Suyu Ayran Makinası REMTA ST18 2.EL 2: Karıştırarak soğutma yapan ayran vişne soğutma makinalarındandır. Devamlı çalkalayarak karıştırdığından özellikle ayran dibine çökmez, köpüklü yayık ayranı olur. Temiz kullanılmış limon-ayran soğutucusudur. Kebapçılarda lahmacuncularda soğutulmuş ayran satışına, çay bahçelerinde büfelerde soğuk şerbet vişne limonata servisine uygundur. İkinci el limon-ayran-vişne soğuk içecek makinesi içerisindeki ayranı meyve suyunu döndürerek karıştırır soğuk tutar proje@mutfakmalzemeleri.com
Tamircisinden kaliteli ikinci el limonata ayran soğutma makinaları modelleri 2.el remta vişne ayran soğutucusu fabrikası fiyatı topkapıda üreticisinden toptan kullanılmış remta st18 tek kavanozlu meyve suyu soğutma makinesi alanlar satanlar fiyatları lis

Karıştırmalı Meyve Suyu Ayran Makinası

Satış fiyatı 12.780,00 TL
İndirim
Açıklama

Karıştırmalı Meyve Suyu Ayran Makinası REMTA ST18 2.EL 2

* Temiz kullanılmış limonata-ayran soğuk içecek soğutma makinelerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Karıştırıcılı soğutucusuyla içerisine konulan ayranı veya vişne suyunu karıştırarak soğutur

* Meyve suyu veya ayranın konulduğu haznesi 7 litre kapasitelidir

* 2. el remta limon ayran soğutma makinesinin üretimi son derece kaliteli yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Temiz kullanılmış olup, ihtiyaç halinde her türlü yedek parçası mevcuttur

* İkinci el limonata soğutma makinesi, karıştırıcılı kebapçı tipi ayranlık olarak kullanıma uygundur

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

   Fakat ücreti karşılığında limonata ayran makinalarının yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani remta şerbetlik ve ayranlıkların parçasını bulma ve tamircisi sorununuz olmaz. Meyve suyu soğutucusu teknik tamirini yapan yetkili servisi yazışma adresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca sıfır olarak ve 2 yıl garantisi olan sıfır remta limonata ayran meyve suyu vişne soğutucularının satışını da yapıyoruz;  diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için yazınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Karıştırmalı Meyve Suyu Ayran Makinası REMTA ST18 2.EL 2: İkinci el çalkalayarak soğutan limonata ayran soğutucularından bu meyve suyu soğutucusunun imalatı kaliteli remta meyve suyu ayran soğutma makinaları fabrikasınca üretimi yapılmış profesyonel çay bahçeleri, büfeler ve kafeler için ayran şerbet soğutan st18 modelinde ayranlık ya da şerbetlik olan kullanılabilen 7 litrelik ürün haznesi olan temiz ikinci el bir makinedir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.