Isıtıcılı Bakır Servis Tabağı BYI X35:Restoranlar için profesyonel ısıtıcılı bakır servis tabağı fiyatları yolcu dinlenme tesisleri restoranlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik ısıtıcılı bakır iskender tabağı modelleri lokantalar için ısıtmalı bakır kebap tabağı teknik şartnamesi otantik işletmelerde kullanılan dekoratif ısıtıcılı bakır servis tabağı fiyatı özellikleri 35 cm lik ısıtıcılı bakır servis tabağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ısıtıcılı bakır servis tabakları modelleri en uygun ısıtmalı bakır yemek servis tabağı toptan ısıtıcılı bakır iskender tabağı satış listesi ısıtıcılı bakır kebap tabağı fiyatlarıyla ısıtıcılı bakır et kebabı tabağı üreticileri

Isıtıcılı Bakır Servis Tabağı

Satış fiyatı 7.021,36 TL
İndirim
Açıklama

Isıtıcılı Bakır Servis Tabağı BYI X35

* Bakır malzemeden üretilmiştir - Isıtıcılı bakır servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gıda ile temas eden yerleri kalayla kaplıdır
* Tabak uzunluğu 35 cm genişliği 26 cm ölçülerindedir - 1 - 2 porsiyonluk ısıtıcılı bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayaklı yükseklik 24 cm 
* Ayaksız yükseklik 13 cm Isıtmalı bakır yemek servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dekoratif ısıtıcılı bakır servis tabağının ısıtması altında yanan kutulu jel yakıtı ile sağlanmaktadır (Kutu jel yakıtı fiyata dahil değildir)

Isıtıcılı Bakır Servis Tabağı BYI X35:Isıtıcılı bakır servis tabakları ısıtmalı bakır iskender tabakları dekoratif bakır kebap tabakları modellerinden kaliteli ısıtıcılı bakır servis tabağının imalatı profesyonel bakır yemek servis tabakları fabrikası üretimi 35 cm uzunluğunda 26 cm genişliğinde ısıtıcılı bakır servis tabağıdır - Isıtıcılı bakır servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu ısıtıcılı bakır servis tabağını ısıtmalı bakır iskender tabağı ısıtmalı bakır kebap tabağı ısıtıcılı bakır yemek servis tabağı olarak kullanabilirsiniz - Isıtıcılı bakır servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu ısıtıcılı bakır servis tabağı fiyatı 1 adet için yazılmış olup toplu alımlara özel indirimli fiyat teklifi verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazabilirsiniz - Isıtıcılı bakır servis tabağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.