Isıtıcılı Bakır İskender Tabağı Çeşitleri Üreticileri BYI X30: Restoranlar için profesyonel ısıtıcılı bakır İskender tabağı fiyatları lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik ısıtıcılı bakır kebap tabağı modelleri otantik işletmeler için dekoratif ısıtmalı bakır yemek servis tabağı teknik şartnamesi otel mutfaklarında kullanılan ısıtmalı kapaklı 1 porsiyonluk bakır İskender tabağı fiyatı özellikleri ısıtıcılı bakır İskender tabağı bakımı nasıl kullanılır nasıl temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ısıtıcılı bakır iskender tabakları modelleri en uygun ısıtmalı bakır kebap tabağı toptan ısıtıcılı bakır yemek servis tabağı satış listesi ısıtıcılı bakır iskender tabağı fiyatlarıyla ısıtıcılı bakır iskender tabağı üretimi

Isıtıcılı Bakır İskender Tabağı

Satış fiyatı 5.943,46 TL
İndirim
Açıklama

Isıtıcılı Bakır İskender Tabağı BYI X30

* Bakır malzemeden üretilmiştir - Isıtıcılı bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gıda ile temas eden yerleri kalayla kaplıdır
* Tabak uzunluğu 30 cm genişliği 22 cm ölçülerindedir - 1 porsiyonluk ısıtıcılı bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayaklı yükseklik 23 cm 
* Ayaksız yükseklik 13 cm Isıtıcılı bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otantik bakır iskender tabağının ısıtması altında yanan kutulu jel yakıtı ile sağlanmaktadır (Kutu jel yakıtı fiyata dahil değildir)

Isıtıcılı Bakır İskender Tabağı BYI X30:Isıtıcılı bakır iskender tabakları ısıtmalı bakır kebap tabakları ısıtıcılı kapaklı bakır yemek servis tabakları modellerinden kaliteli ısıtıcılı bakır iskender tabağının imalatı profesyonel ısıtıcılı bakır iskender tabakları fabrikası üretimi 30 cm uzunluğunda 22 cm genişliğinde ısıtıcılı bakır iskender tabağıdır - 30'luk ısıtıcılı bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu ısıtıcılı bakır iskender tabağı satışı haricinde farklı ölçülerde ısıtmalı veya ısıtmasız bakır iskender kebap tabakları satışımız da vardır - Isıtıcılı bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu ısıtıcılı bakır iskender tabağı fiyatı 1 adet için yazılmış olup toptan alımlara özel indirimli fiyat teklifi verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazabilirsiniz - Otantik ısıtmalı bakır iskender tabağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.