İnox İstifleme Rafı INOX 304 46X91X183 AYP-M0611836: Kuru gıda depolamaya soğuk odalarda kullanmaya uygun profesyonel endüstriyel malzeme koyma rafı modellerindendir. Paslanmaz malzeme rafının üretimi kaliteli 304 çelikten yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması özel kilitleme sisteminin teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi inox istifleme rafının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu inox malzeme dizme rafı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür demonta edilir takılır raf yükseklik ayarı nasıl değiştirilir sorusuna cevap paslanmaz yemekhane istifleme rafının kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. İnox buzhane istifleme rafıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli inox paslanmaz soğuk oda istifleme rafları modelleri yemekhanelere bulaşıkhanelere uygun inox tencere tava çatal kaşık istifleme rafı fabrikası üreticisinden toptan paslanmaz çelik malzeme rafı satış fiyatları listesi inox isti

İnox İstifleme Rafı

Satış fiyatı 14.489,21 TL
İndirim
Açıklama

Depo Tipi İnox Soğuk Oda Kuru Gıda İstifleme Rafı INOX 304 46X91X183 AYP-M0611836

304 Kalitedeki paslanmaz çelikten imalatı yapılmış istifleme rafının ölçüleri 46x91x183 santimdir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 
Raf başına yük taşıma kapasitesi ortalama 200 kg. ağırlığa dayanıklı, toplamda 4 rafı vardır

Paslanmaz İstif Rafları Aralıklı Çubuklardan Tel Izgaralı Şekilli

Ayakları 2 mm. et kalınlığında 25.5 mm. çapında yuvarlak kilitleme kanallı borudan üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İnox istif rafı soğuk hava depolarında, soğuk odalarda istifleme rafı olarak kullanmaya,
Marketlerde, kuru gıda ambarlarında gıda depolamaya,
Her türlü suyla çalışılan ıslak mekanlarda kullanmaya,
Hijyen isteyen her türlü sanitasyon kullanımına uygundur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kaynak gerektiren birleşim yerleri argon kaynağıyla birleştirilmiştir
Rafların dört kenarı mukavemetin arttırılması için alttan zig zaglı dikmelerle desteklenmiştir
Çubuk Tellerden İmal Edilmesi Sebebiyle % 85 in üzerinde havalandırma imkanı sağlar
Bu yüksek kapasiteli havalandırmaya müsait üretim şekli, soğuk havanın depolanan ürünlerin üzerine daha rahat nüfuz etmesini sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu sebeple ürünleriniz daha çabuk donar, soğutmanın ürünlerin her tarafına eşit olarak dağılması sağlanır,
Aynı şekilde üzerine dizilmiş ürünlerin daha rahat görülmeleri sağlanır,
Rafların sökülüp takılmalarında özel geçme sistemi vardır, sökerken takarken vidaya, cıvataya, somuna ihtiyaç duymazsınız,
Rafların aralıklarını çoğaltıp azaltması çok kolaydır, istediğiniz yükseklikte ayarlarsınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sökmesi takması çok kolaydır, ihtiyaç duyduğunuzda çok rahat demonte eder taşırsınız, kullanım mahallinde tekrar monte edersiniz
Olası yangın benzeri durumlarda daha rahat müdahale edilir,

İnox paslanmaz istif rafının standart üretimi tekerleksizdir, ayrıca fiyat farkıyla tekerlekli olarak da satın alabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İstifleme depolama raflarımız özellikle endüstriyel kullanım için imal edilmiş olmakla birlikte; şık görünümü ve dizaynıyla çeşitli malları teşhir için vitrinlerde veya evlerde, villalarda yük koyma veya dekorasyon maksatlı olarak da kullanılabilir,

Paslanmaz istif rafının bol ve ucuz yedek parçası mevcuttur, Bu ürünle kullanılabilecek çubuklu tel sepetler, kenarlıklar, patates rafları benzeri aksesuarlarda ayrıca satılmaktadır.

2 yıl garantilidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca Depolarda, Soğuk Odalarda, Yemekhanelerde Büfe Kafeterya Yemekhane Pizzacı Marketler Tekstil Fabrikaları Lokanta için İstiflemeye İdealdir

Ambarlar, Kuru Gıda Depolayıcıları, Kafeteryalar, Restaurantlar, Marketler, Ofisler, Büfeler, Soğuk Hava Depoları, Seralar, Ürün Standları, Çamaşırhaneler, Yemek Fabrikaları, Toplu Yemek Veren İşyerleri, Çiçek Yetiştiricileri, Yemek Fabrikaları, Lokantalar; Bu istifleme depolama Rafı Gerçekten Çok İşinize Yarayacak ve Dayanıklı Dizaynıyla Size Uzun Yıllar Hizmet Verecektir. Hayırlı kullanımlar dileriz - Gıda Maddesi Üreticileri; Özel Ölçülü Paslanmaz İstif Rafı Üretimi ve Satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paslanmaz İstifleme Rafını; Her Türlü Islak Mekanlarda Nemli Ortamlarda Gıda Üretimi ve Depolaması Yapılan Yerlerde Gönül Rahatlığıyla Kullanabilirsiniz. 304 Kalite Paslanmayan İnox Yapısıyla Sorunsuz Hijyenik Olarak Soğuk odada İmalatınızda Ürün Deposunda Faydalanabilirsiniz. Gıda Maddesi Üreticileri; Özel Ölçülü Paslanmaz İstif Rafı Üretimi ve Satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.