Paslanmaz Dondurma Kasesi OZB-6103
Özellikleri / Malzemesi Dondurmalık 11 cm ölçüsünde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli gıda temasına uygun paslanmaz dondurma servis kasesi modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Dondurma Kasesi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Dondurma Kasesi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Dondurma Kasesi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Dondurma Kasesi Ku

Paslanmaz Dondurma Kasesi

Satış fiyatı 212,35 TL
İndirim
Açıklama

Paslanmaz Dondurma Kasesi OZB-6103  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dondurmalık No:3

Ebat: 11 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Dondurma Kasesi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Dondurma Kasesi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Dondurma Kasesi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Dondurma Kasesi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz