Bombe Camlı Derin Dondurucu UGR-UDD 300 SCEB R24: Şarküterilerde, marketlerin dondurma ve dondurulmuş gıda reyonlarında kullanıma uygun bombe cam kapaklı derin dondurucudur - Bombe camlı derin dondurucu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel bombe camlı dondurucu dolap modelleri kaliteli ekonomik bombe cam kapaklı derin dondurucu fiyatları sanayi tipi bombe camlı derin dondurucu teknik şartnamesi uygun bombe camlı derin dondurucu fiyatı özellikleri telefon 0212 2370749

Bombe Camlı Derin Dondurucu

Satış fiyatı 44.254,98 TL
İndirim
Açıklama

Bombe Camlı Derin Dondurucu UGR-UDD 300 SCEB R24

* Enerji sınıfı: D Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 100,9 cm
* Derinlik: 61,5 cm
* Yükseklik: 95 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 227 L
* Enerji tüketimi: 758 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 890x500x708/610 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 7
* Soğutucu gaz: R290
* Ambalajlı dış boyut GxDxY: 1040x680x980 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Standart sepet: opsiyonel adet
* Sıcaklık aralığı: -18/-23 °C
* Ağırlık: 56/70 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz
* Tür: eğik sürme bombe camlı
* Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Alüminyum üst çerçevesi içinde kolayca hareket ettirilebilen ısı yalıtımlı sürme cam kapak ve entegre kilit
* Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
* Yüksek yükleme kapasitesine imkan veren geniş iç hacim Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler
* Su tahliyesi

Bombe Camlı Derin Dondurucu UGR-UDD 300 SCEB R24: Endüstriyel derin donduruculardan bu net hacmi 229 litre olan bombe camlı model derin dondurucu -18/-23 °C sıcaklık aralığında çalışmaktadır - Bombe camlı derin dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.