Dekoratif Bakır İskender Beyti Patlıcanlı Kebap Servis Tabağı BİT35:Restoranlar için profesyonel dekoratif bakır iskender beyti patlıcan kebap tabağı fiyatları lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik bakır kebap tabağı modelleri otantik işletmeler için bakır beyti kebabı servis tabağı teknik şartnamesi otel restoranlarında kullanılan bakır tas kebabı tabağı fiyatı özellikleri 40 santimlik bakır iskender tabağı imalatçıları dekoratif bakır iskender beyti patlıcan kebap tabağı bakımı nasıl kullanılır nasıl temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli dekoratif bakır iskender kebap tabakları modelleri en uygun dekoratif iskender tabağı toptan dekoratif bakır iskender beyti patlıcan kebap tabağı satış listesi 40 cm lik bakır iskender kebap tabağı fabrikası

Dekoratif Bakır İskender Beyti Patlıcanlı Kebap Servis Tabağı

Satış fiyatı 2.679,59 TL
İndirim
Açıklama

Dekoratif Bakır İskender Beyti Patlıcanlı Kebap Servis Tabağı BİT40

* Bakır malzemeden yapılmıştır - Bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kapaksız modeldir

* Ölçüleri: 29x40

* İç ölçüleri: 20x31 Bakır kebap tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dekoratif Bakır İskender Beyti Patlıcanlı Kebap Servis Tabağı BİT40:Bakır iskender tabakları bakır kebap tabakları otantik servis tabakları modellerinden kaliteli dekoratif bakır iskender beyti patlıcanlı servis tabağının imalatı profesyonel bakır sunum tabakları fabrikası üretimi 40 cm uzunluğunda 29 cm genişliğinde dekoratif bakır iskender beyti patlıcan kebap servis tabağıdır - Dekoratif bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu dekoratif bakır iskender kebap tabağını 2 veya 3 porsiyonluk iskender tabağı olarak kullanımı uygundur - Dekoratif bakır iskender beyti patlıcan kebap servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu dekoratif bakır iskender beyti patlıcanlı kebap servis tabağı fiyatı 1 adet için yazılmış olup toptan alımlara özel indirimli fiyat teklifi verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazabilirsiniz - 40'lik bakır iskender beyti patlıcanlı kebap servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.