Çubukta Patates Şişi CPS:Çubukta patates satışı yapan tezgahlarda işletmelerde kullanılan bu çubukta patates şişi çubukta patates servislerinizde kolaylık sağlar - Çubukta patates şişi proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli çubukta patates şişi çeşitlerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750

Çubukta Patates Şişi

Satış fiyatı 5.255,76 TL
İndirim
Açıklama

Çubukta Patates Şişi CPS

 * 50 paketlik koliler halinde satılmaktadır - Çubukta patates şişi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Her bir pakette 100 adet çubukta patates şişi vardır

 * Ölçüleri 350x5 mm - Çubukta patates şişi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu çubukta patates şişi ile çubukta patates servisini kolaylıkla yapabilirsiniz

Çubukta Patates Şişi CPS:Çubukta patates satışı yapan tezgahlarda işletmelerde kullanılan bu çubukta patates şişi çubukta patates servislerinizde kolaylık sağlar - Çubukta patates şişi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.