Ön Yıkamalı Konveyörlü Bantlı Bulaşık Makinası EMP.3000-SAG-R:Ön yıkamalı konveyörlü bulaşık makinası devamlı hareket halindeki konveyörüyle bulaşık sepetlerini kendiliğinden içerisinde yürütür. Ön yıkamalı konveyörlü bantlı bulaşık makinası satışı için proje@mutfakmalzemeleri.com
Ön yıkamalı tünel tipi bantlı bulaşık yıkama makinaları proje@mutfakmalzemeleri.com

Ön Yıkamalı Konveyörlü Bantlı Bulaşık Makinası

Satış fiyatı 369.497,70 TL
İndirim
Ön yıkamalı tünel tipi bantlı bulaşık yıkama makinaları proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

Ön Yıkamalı Konveyörlü Bantlı Bulaşık Makinası EMP.3000-SAG-R

Konveyörlü Bulaşık Makinesi Kurutma Tünelli

* Ölçüler: 2561x837x2000 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 405 kg
* Net m3: 4.29
* Kapasite kg / saat: 2200 / 3300 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Motor gücü: 0.55 kW 2800 D/Dk x 3
* Standart kurutma tünelli
* 2 hızlı konveyör bantı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2 adet yıkama motoru
* Drenaj pompası standart
* Ekonomik su, deterjan ve enerji tüketimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Basket ölçüleri 500x500 mm
* Paslanmaz çelik rezistanslar
* Manyetik kapak güvenlik sensörü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövde
* Yıkama suyu sıcaklığı 55-60°C
* Durulama suyu sıcaklığı 80-85°C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kurutma ünitesi motor gücü: 9 kW
* Yıkama tankı ısıtıcı gücü: 12 kW
* Durulama boyler ısıtıcı gücü: 24 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Makine toplam gücü: 48 kW/380 V

Ön Yıkamalı Konveyörlü Bantlı Bulaşık Makinası EMP.3000-SAG-R:Ön yıkamalı konveyörlü bulaşık makinası devamlı hareket halindeki konveyörüyle bulaşık sepetlerini kendiliğinden içerisinde yürütür. Ön yıkamalı konveyörlü bantlı bulaşık makinası satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz