Börek Tepsisi Çeşitleri İmalatçısı Fiyatları EBT-30X40X3.5 500 GR : İmalatı profesyonel dayanıklı alüminyumdan yapılmış olup endüstriyel börek baklava tepsisi modellerindendir. Alüminyum tatlı tepsisi ve gıda maddelerini satışını yapanlar için üretildi. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından baklava tatlı tepsisi fiyatları ekonomiktir. Baklava tepsisiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır
proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli börek pişirme tepsileri modelleri folyo börek tepsisi fabrikası fiyatı üreticisinden toptan tek kullanımlık börek tepsisi satış listesi kullan at börek tepsisi fiyatlarıyla börek tepsisi satıcısı kampanyalı

Börek Tepsisi

Satış fiyatı 263,34 TL
İndirim
Açıklama

Börek Tepsisi EBT-30X40X3.5 500 GR 

 * Alüminyum börek tepsisinin imalatı özel dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır - börek baklava tepsisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Baklava tatlı tepsi ölçüleri 30x40x3.5 cm dir. 

* Gramajlı baklava tepsileri modellerinden 30*40*35 santim ölçüsündeki baklava tepsisinin imalatı profesyonel şerbetli tatlı tepsisi fabrikasınca kaliteli alüminyum saçtan üretimi yapılmış endüstriyel fırında baklava-şerbetli tatlı pişirmek için kullanılan baklava tepsisidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca özel ölçülü baklava tepsisi siparişi de alınmakta ve yuvarlak baklava tepsilerinin satışı da sitemizde yapılmaktadır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.