Yuvarlak Benmari Mayonez Kabı Üreticileri Fabrikası OZB-407
Özellikleri / Malzemesi Mayonez Tenceresi 16 cm genişliğinde, 8 cm derinliğinde ve 1 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı gıda temasına uygun kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Benmari Kabı modelleri fiyatları, toptan Benmari Kabı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Benmari Kabı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Benmari Kabı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Benmari Kabı Kullanışlı ekonomik endüstriyel Benmari K

Benmari Kabı

Satış fiyatı 309,10 TL
İndirim
Açıklama

Benmari Kabı OZB-407

Mayonez Tenceresi 16 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 16 cm

Derinlik: 8 cm

Kapasite: 1 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Benmari Çikolata Eritme Kabı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Benmari Kabı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Benmari Kabı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Benmari Tenceresi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.