Bardak Yıkama Makinası GW-640 ECO: Kahveler için profesyonel bardak yıkama makinası fiyatları barlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik bardak yıkama makinası modelleri oteller için endüstriyel bardak yıkama makinası teknik şartnamesi kahve fincanı yıkamada kullanılan bardak yıkama makinası fiyatı özellikleri su bardağı nescafe fincanı da yıkayan çay bardağı yıkama makinesi fabrikası kadeh yıkamak için kristal kesmeli içki bardağı yıkama makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından oteller barlar için en kaliteli bardak yıkama makinaları modelleri fincan kadeh yıkamaya en uygun bardak yıkama makinası toptan içki-su bardağı yıkama makinası satış listesi set altı bardak yıkama makinası fiyatlarıyla bardak yıkama makina

Bardak Yıkama Makinası

Satış fiyatı 44.490,60 TL
İndirim
Açıklama

Bardak Yıkama Makinası GW-640 ECO

Kafe Restaurant Tipi Çay Su Bardağı Yıkama Makinası - Bardak Yıkama Makinası

* 600 bardak/saat yıkama kapasitesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 40x40 cm sepet
* Yıkama periyodu: 120 sn
* Dış ölçüler: 49x57x78 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam güç: 3,8
* Net ağırlık: 50 kg
* Brüt ağırlık: 55 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 18/10 304 AISI paslanmaz çelik gövde ve şase
* Yüksek kalitede paslanmaz çelik ısıtıcılar
* Aynı anda devrede olmayan ısıtma sistemi ile enerji tasarrufu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çift cidarlı kapak
* Dönen yıkama kolları
* Kapağın kapatılmasıyla başlayan yıkama döngüsü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik dolan yıkama tankı
* Emniyet termostatı
* Manyetik kapak svici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kullanıcı dostu kumanda arayüzü
* Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar
* Drenaj, deterjan ve parlatıcı pompası bağlanabilme imkanı (opsiyonel) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bardak Yıkama Makinası GW-640 ECO: Sanayi tipi çay bardağı su bardağı yıkama makinalarından bu bardak yıkama makinası son derece kaliteli, sağlam ve güvenilirdir - Bardak yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.