Balık Servis Tabağı ABST95:Balık lokantalarında balık servisi için dekoratif balık servis tabağı fiyatları otellerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik kapaklı balık servis tabağı imalatçıları balık restaurantları için dekoratif balık şeklinde kapaklı bakır servis tabağı modelleri pişmiş balık sunumunda kullanılan uygun el yapımı bakır balık servis tabağı fiyatı özellikleri içi kalaylı bakır balık servis tabağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli balık servis tabakları modelleri balık restaurantlarına en uygun balık servis tabağı oteller için toptan bakır balık servis tabağı satış listesi kapaklı balık servis tabağı fiyatlarıyla içi kalaylı bakır balık servis tabağı sat

Balık Servis Tabağı

Satış fiyatı 4.895,78 TL
İndirim
Açıklama

Balık Servis Tabağı ABST95

 * Balık lokantalarında otellerde balık restoranlarında pişmiş balık servisi için kullanılan yayvan balık sunum tabağıdır - Bakır balık servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Balık servis tabağının imalatı dövme bakırdan yapılmıştır

 * Toplam 51 cm uzunluğundadır

 * Kapaklı tip yayvan balık servis tabağının ve kapağının içi kalaylı bakırdır - Bakır balık servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Balık servis tabağının balık kafası ve yüzgeci döküm malzemeyle üretilmiştir

 * Dış tarafı parlatması yapılmış doğal kızıl bakır rengindedir - Bakır balık servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Balık Servis Tabağı ABST95:Bakırdan Servis Tabakları Bakır İskender Tabağı Bakır Kebapçı Tabakları Dövme Bakır Beyran Çorba Kasesi Bakır Ayran Sürahileri Bakır Maşrapalar Bakır Yayvan Tabaklar bölümündeki balık servis tabağının imalatı dövme bakırdan yapılmış olup el işçiliğiyle üretilmiştir. Bakır balık servis tabağının kapak içi ve tabağın iç kısmı kalaylı bakırdır - Bakır balık servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.