Bakır Reşo Çeşitleri Üreticileri BYI X47: Masada sıcak yemek sunumu için dekoratif bakır reşo fiyatları otantik restoranlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik dövme bakırdan servis reşosu imalatçıları oteller için dekoratif bakır reşo modelleri kebapçılarda kullanılan uygun el yapımı bakır reşo fiyatı özellikleri otantik bakır sıcak yemek servis reşosu üretimi atölyesi dövme bakır reşo bakımı nasıl yapılır parlatılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli bakır sıcak yemek servis reşoları modelleri otantik kebapçılarda dekoratif sıcak kebap sunumuna en uygun bakır reşo toptan dövme bakır reşo satış listesi görsel şölen için kalaylı bakır reşo fiyatlarıyla kapaklı bakır reşo satı

Bakır Reşo

Satış fiyatı 11.302,68 TL
İndirim
Açıklama

Bakır Reşo BYI X47

 * Bakır reşonun gıdayla temas eden bölümleri kalayla kaplıdır - Bakır reşo imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Uzunluğu 47 cm.dir 
 * Bakır reşonun ısıtması altında yanan reşo yakıtı ile sağlanır - Bakır reşo imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Bu model bakırdan üretimi yapılmış bakır reşo tek kaplıdır, alev doğrudan yemeğin konduğu kabı ısıtır
 * Bakır reşoyu masada sıcak kebap sunumu, otantik pilav sunumu ve çeşitli kavurmaların sunumunda kullanabilirsiniz - Bakır reşo imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Tamamıyla el emeği imalatından dolayı bakır reşonun görünümünde farklılıklar olabilmekte ölçüsü + - % 5 farkedebilir  
 * Dövme bakırdan reşoyu satın aldığınızda yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız - Bakır reşo imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bakır Reşo BYI X47:Bakır sunum tabakları masa üstü sıcak yemek sunum takımları modellerinden bakır reşonun imalatı kaliteli dövme bakırdan el emeği bakır reşolar atölyesi üretimi otantik bakır sıcak yemek servis tabağı olup gıdayla temas eden iç bölümleri kalayla kaplanmış bakırdan dış bölümleri ise parlak kırmızı renkli parlatılmış bakırdan yapılmıştır - Bakır reşo imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.