ABI100 BAKIR OCAKBAŞI IZGARASI:Dış gövdesi tamamen bakırdan üretilen pişirme işleminin kömür yanması ile yapan bu ocakbaşı bakır ocakbaşı ızgarası ile adana utfa et şiş çöp şiş tavuk şiş ızgara köfte gibi farklı et ürünlerinizin kızartmasını rahatlıkla yapabileceksniz.Bakırın güzel görüntüsüyle işleriniz artarken mekanınıza farklı bir hava katacaksınız. - Ocakbaşları kebapçılar restaurantlar oteller et lokantaları için bakır ocakbaşı ızgarası proje@mutfakmalzemeleri.com
Bakırdan imal edilen ocakbaşı mangalları ızgaraları kebap ocakları cağ kebap ocaklarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Bakır Ocakbaşı Izgarası

Satış fiyatı 25.486,31 TL
İndirim
Açıklama

Bakır Ocakbaşı Izgarası ABI100

Davlumbazlı Ocakbaşı Izgarası - Bakır Ocakbaşı Izgarası

 * Farklı et mamüllerini adana ve urfa kebap tarzı kebaplarınızı tavuk köfte gibi malzemelerinizi pişirmesini yapabileceğiniz bu kendinden davlumbazlı ızgaranın imalatı bakır malzemeden el işçiliğiyle yapılmıştır. Kömürde pişirmenin eşsiz lezzetini bu bakır ocakbaşı mangalıyla müşterilerinize sunabileceksiniz. - Et lokantaları kebapçılar oteller restaurantlar ocakbaşları için bakır ocakbaşı ızgarası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bakır kebapçı ızgarasının ölçüleri 100x50x100 cm'dir 

 * İmalatı bakır malzemeden yapılan ocakbaşı ızgarası kömürle pişirme işlemini yapar - Otelle et lokantaları kebapçılar restaurantlar ocakbaşları için bakır ocakbaşı ızgarası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bakır ocakbaşı ızgarasında kömürün yandığı haznenin iç tarafında ateş tuğlası yoktur - Oteller et lokantaları kebapçılar ocakbaşları restaurantlar için bakır ocakbaşı ızgarası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sipariş esnasında belirtildiği takdirde ekstra ücretle ateş tuğlası döşeli olarak imal edilebilir 

 * Bakır ocakbaşının baca çıkış deliği 18 cm'dir

 * Bakır ocakbaşı ızgarasının fotoğrafı temsili olarak konulmuş olup fikir edinmeniz amaçlıdır - Et lokantaları restaurantlar oteller kebapçılar ocakbaşları restaurantlar için bakır ocakbaşı ızgarası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bakır ocakbaşı ızgarasında dahili olarak davlumbazlı olarak üretilir - Kebapçılar et lokantaları restaurantlar ocakbaşları oteller için bakır ocakbaşı mangalı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bakır ocakbaşı ızgarası istediğiniz ölçülerde üretilebilir

Bakır ocakbaşı ızgarasıyla ilgililer:bakır ocakbaşı,bakır mangal,kömürlü köfte mangalı,kömürlü et ızgarası,bakır ocakbaşı,bakır mangal,bakır et ızgarası,et ızgarası,adana ızgarası,bakır kaplama ocak,urfa kebap ızgarası,et pişirme mangalı,paslanmaz ocakbaşı,ocakbaşı mangalı,bakır kaplama ocak,bakır kaplama mangal,bakır kaplama ızgara,ocakbaşı fiyatları,ocakbaşı imalatı, - Ocakbaşları oteller restaurantlar et lokantaları kebapçılar için bakır ocakbaşı mangalı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ABI100 BAKIR OCAKBAŞI IZGARASI:Dış gövdesi tamamen bakırdan üretilen pişirme işleminin kömür yanması ile yapan bu ocakbaşı bakır ocakbaşı ızgarası ile adana utfa et şiş çöp şiş tavuk şiş ızgara köfte gibi farklı et ürünlerinizin kızartmasını rahatlıkla yapabileceksniz.Bakırın güzel görüntüsüyle işleriniz artarken mekanınıza farklı bir hava katacaksınız. - Ocakbaşları kebapçılar restaurantlar oteller et lokantaları için bakır ocakbaşı ızgarası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.