Bakır İşlemeli Kuzu Çevirme Ocağı AKCO120:Bakır İşlemeli Kuzu Çevirme Ocakları Kömürlü Oğlak Kebap Makinaları Kuzu Çevirme Aparatları Oğlak Çevirme Arabaları bölümündeki bakırdan nakışlı kuzu çevirme mangalını oğlak çevirme ocağı sırık kebabı mangalı kuzu çevirme tezgahı şişli et pişirme ızgarası çağ kebap ocağı kokoreç pişirme mangalı yatık döner ocağı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca özel ölçülü kuzu çevirme ocaklarının sırık kebabı mangallarının oğlak çevirme ocaklarının da imalatını yapıyoruz - İşlemeli bakırdan kuzu çevirme ocakları oğlak çevirme mangalları imalatçısı proje@mutfakmalzemeleri.com
Bakır Davlumbazlı Kuzu Çevirme Ocağı:İşlemeli bakırdan kuzu çevirme yapan bakır sırık kebabı ocakları oğlak kebabı pişirme ocağı işlemeli bakırdan imalatı yapılmış sırık kebabı ocağı modelleri ve paslanmaz çelikten imal edilen kuzu çevirme makinalarının

Bakır İşlemeli Kuzu Çevirme Ocağı

Satış fiyatı 193.917,50 TL
İndirim
Açıklama

Bakır İşlemeli Kuzu Çevirme Ocağı AKCO120

Kendinden Davlumbazlı Bakır Kuzu Oğlak Pişirme Mangalı - Bakır İşlemeli Kuzu Çevirme Ocağı

 * Bakır işlemeli kuzu kebap çevirme ocağının eni 120 derinliği 75 yüksekliğiyse 130 cm dir - İşlemeli bakırdan kuzu çevirme ocakları oğlak çevirme mangalları imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Otantik görünüme sahip bakır kaplamalı kuzu-oğlak pişirme mangalı odunla kömürle pişirme yapar

 * Üzerinde bakır kaplamalı davlumbazı odun-kömür mangalı ve kuzuyu-oğlağı takabileceğiniz şişi vardır - İşlemeli bakırdan kuzu çevirme ocakları oğlak çevirme mangalları imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çevirilecek kuzunun oğlağın şişini takabileceğiniz, yüksekliği kademeli ayarlanan kuzu çevirme şişi yatağı vardır

 * Bakır kaplamalı kuzu çevirme-oğlak çevirme mangalının içi ısıya dayanıklı ateş tuğlası döşelidir - İşlemeli bakırdan kuzu çevirme ocakları oğlak çevirme mangalları imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kuzu çevirme ocağının arkası ve yan duvarlarında da ateş tuğlası kullanılmıştır

 * Nostaljik görünümüyle odunla kömürle kuzu çevirmesi oğlak çevirmesi yapabileceğiniz bakır ocak; her mekana uyum sağlar, kır lokantalarına kebapçılara kuzu çevirmecilere nostaljik ve hoş bir görünümlü albeni katar - İşlemeli bakırdan kuzu çevirme ocakları oğlak çevirme mangalları imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bakır işlemeli kuzu çevirme ocağının üzerindeki işlemeli nakışlar el emeği olup teslimatta değişik desenleri olabilir

 * El emeği bakır işlemesi olan ürünlerin görünümlerinin standart olma şansı yoktur - İşlemeli bakırdan kuzu çevirme ocakları oğlak çevirme mangalları imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca isteğiniz halinde kuzu-oğlak çevirmecinizin, kebapçınız veya işletmenizin ismi bakır üzerine yazılı olarak teslim edilir

 * Standart üretim bakır işlemeli kuzu çevirme ocağı-kömürlü oğlak çevirme tezgahları haricinde özel ölçülü oğlak çevirme mangalları (1,2,3,4 kuzuluk) kuzu çevirme tezgahlarının davlumbazlı ocakbaşı tarzında et çevirme ocaklarının da imalatını yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5-3 metrelik her ölçüde endüstriyel motorlu kuzu çevirme makinası oğlak çevirme ocağı imalatçısı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bakır İşlemeli Kuzu Çevirme Ocağı AKCO120:Bakır İşlemeli Kuzu Çevirme Ocakları Kömürlü Oğlak Kebap Makinaları Kuzu Çevirme Aparatları Oğlak Çevirme Arabaları bölümündeki bakırdan nakışlı kuzu çevirme mangalını oğlak çevirme ocağı sırık kebabı mangalı kuzu çevirme tezgahı şişli et pişirme ızgarası çağ kebap ocağı kokoreç pişirme mangalı yatık döner ocağı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca özel ölçülü kuzu çevirme ocaklarının sırık kebabı mangallarının oğlak çevirme ocaklarının da imalatını yapıyoruz - İşlemeli bakırdan kuzu çevirme ocakları oğlak çevirme mangalları imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.