Bakır Kebap Ocağı AKZ100:Adana kebapçıları için profesyonel bakır kebap ocağı fiyatları köftecilerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik bakır işlemeli kebap ocağı modelleri urfa kebabı pişirmek için endüstriyel dekoratif bakır kebap ocağı teknik şartnamesi tavuk kanat ızgara şiş pişirmede kullanılan bakır kebap ocağı fiyatı özellikleri el oymalı dekoratif işlemesi olan ızgaralı bakır kebapçı ocağı fabrikası otantik bakır ocakbaşı kebap ocağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli bakır kebap ocakları modelleri adana urfa kebap ızgarası pişirmeye en uygun bakır kebap ocağı toptan bakır köfteci ocağı satış listesi ızgaralı otantik bakır kebap ocağı fiyatlarıyla bakır işlemeli dekoratif köfteci ızgarası sa

Bakır Kebap Ocağı

Satış fiyatı 64.975,68 TL
İndirim
Açıklama

Bakır Kebap Ocağı AKZ100

Davlumbazlı Bakır İşlemeli Kebap Mangalı - Bakır Kebap Ocağı

 * İşlemeli bakır kebap ocağı dürümcülerde kebapçılarda tavuk ızgaracılarda kullanıma uygundur - Davlumbazlı bakır işlemeli kebap ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Taş yünü izolasyonu vardır, 1 metreliktir

 * Bakır işlemeli kebapçı ocağının iç kaplaması 1 mm kalınlıkta paslanmaz inoks saçtır

 * Izgara mangalının tavası 3 mm kalınlıkta dkp saçtır - Davlumbazlı bakır işlemeli kebap ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bakır kebap ocağının kömürlü mangal tavasının altında taş yünü izolasyonu vardır

 * Ayrıca mangalın iç tarafı ısıya dayanıklı ızgara taşıyla kaplanmıştır

 * Arkası kapalı olan bakır kebap ocağının kendinden davlumbazı vardır - Davlumbazlı bakır işlemeli kebap ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bakır kebap ocağının üzerindeki işlemeler bakır üzerine el işi oymalı nakışlardır

 * Otantik görünümüyle kebapçılara lokantalara otellere nostaljik hava katar - Davlumbazlı bakır işlemeli kebap ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dikkat:Bakır davlumbazlı kebapçı ocağının fotoğrafı ana hatları ile temsili olup, sadece ölçü farkından kaynaklı resim değişikliği olacaktır. Üzerindeki nakış ve bezemeler el emeği olduğundan değişik şekillerde olabilmektedir

 * Ayrıca özel ölçülü davlumbazlı bakır kebapçı ocaklarının (1,2,3,4 ızgaralı) ve kebapçılar için özel ölçüde kebapçı ızgaralarının ocakbaşları için bakır işlemeli açık ocakbaşı ızgarası imalatını da yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5 metrelik her ölçüde bakır mangal bakır ocakbaşı kebapçı ızgarası imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bakır Kebap Ocağı AKZ100:Bakır Kebap Mangalları İşlemeli Dürümcü Ocakları Davlumbazlı Köfteci Izgaraları Bakır Ocakbaşı Mangalı bölümündeki bakır kebap ocağının arkası kapalı olup üzerinde bakır işlemeli davlumbazı da vardır - Davlumbazlı bakır işlemeli kebap ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.