Ayakla Kumandalı Sebil Pedalı Aparatı Üreticisi PEDAL 300-PL: Korona virüs benzeri bulaşıcı hastalıkların el temasıyla bulaşmasını önlemek için üretilmiş hijyenik ayak pedallı su sebili musluk modellerindendir. Pedalllı sebil aparatını damacanalı su sebili pedallı musluğu veya soğuk su kazanlı endüstriyel su soğutucusu ayak pedalı olarak kullanabilirsiniz. Pedallı sebil musluğu fiyatları takım halinde 2 adetlik musluk içindir. Üretimi kaliteli yapıldığından pedal kumandalı musluk fiyatı ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi pedallı musluk fiyatları üstün özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu ayaktan pedallı musluk bakımı nasıl yapılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli pedallı su sebili muslukları modelleri sıcak soğuk damacanalı sebillere en uygun pedallı musluk toptan sanayi tipi su soğutucuları için ayak pedallı çeşme satış listesi ayakla kumandalı endüstriyel su makinesi pedallı musluğu f

Ayakla Kumandalı Sebil Pedalı Aparatı

Satış fiyatı 3.775,05 TL
İndirim
Profesyonel pedallı sebil çeşmesi fiyatları kaliteli ayakla kumandalı sebil muslukları modelleri endüstriyel pedallı su sebili musluk teknik şartnamesi ekonomik sanayi tipi sıcak soğuk su sebili için pedallı musluk fiyatı özellikleri ayak pedallı musluk
Açıklama

Ayakla Kumandalı Sebil Pedalı Aparatı PEDAL 300-PL

* Damacanalı veya su şebekesine bağlantılı su makinelerinin el değmeden kullanılmasını sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* El teması olmadığından su soğutucusunu kullanan personelin/bireyin birbirleriyle temasını yok eder
* Çoğu su sebiline muslukları değiştirilerek kolaylıkla montaj edilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Covid-19 korona virüs benzeri bulaşıcı hastalıkların bulaşmasına önlem olarak üretilmiştir
* Ayakla basılarak su makinasının musluklarına kumanda edilmesini sağlayan sistemlidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Sıcak su alma musluğuna ayrı, soğuk su içme musluğunaysa ayrı pedalla kumanda edilir
* Fabrikalarda iş yerlerinde su ve sıcak içecekler için kaynar su alırken el temasını kaldırdığından son derece etkilidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Hastalıkları, iş kaybını ortadan kaldırır; personele, ziyaretçilere güven verir. Performansı arttırır
* Ayak pedallı musluk sisteminin üretiminde kullanılan malzemelerin imalatı kaliteli plastikle yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayakla Kumandalı Sebil Pedalı Aparatı PEDAL 300-PL:Sanayi tipi sebiller için pedallı hijyen muslukları modellerinden kaliteli su sebili pedallı musluğu takımının imalatı profesyonel ayak kumandalı musluk fabrikası üretimi hem sıcak hem de soğuk su musluklarını el temassız kontrol eden takım halindeki ayakla basmalı musluk açma kapama sistemidir - Endüstriyel ve damacanalı su cihazları için pedallı musluk takımı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.