Vortex Milkshake Bar Blender Haznesi Sürahisi VMS: Set üstü blender by kitchen marka profesyonel endüstriyel milkshake sürahisi modellerindendir. Kapak, bıçak ve bıçağının sıkma somunu ile takım halindedir. Üretimi kaliteli malzemelerle yapılan milkshake sürahisi fiyatları ekonomiktir. Haznenin sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı bar tipi blender sürahisi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu milkshake sürahisi bakımı nasıl yapılır keskin bıçakları kullanılır yıkanır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Vortex bar blenderi kavanozuyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, dayanıklı polikarbonat blender haznesi fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Vortex  milkshake sürahileri modelleri by kitchen bar blender kavanozu toptan milkshake sürahisi satış listesi blender haznesi fiyatlarıyla milkshake sürahisi modelleri vortex blender sürahisi parçası bar blender sürahisi yedek parça tamiri bakımı

Vortex Bar Blender Haznesi Sürahisi Kavanozu

Satış fiyatı 5.040,00 TL
İndirim
Açıklama

Vortex Milkshake Bar Blender Haznesi Sürahisi VMS

* Orijinal Vortex blender ürün karıştırma haznesidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İmalatında kullanılan malzemeler kaliteli olup ana parça vortex blender kavanozunun üretimi dayanıklı polikarbonattır

* Vortex blender sürahisinin fiyatlarına bıçağı kapağı ve lastik kapak içerisindeki şeffaf kapağı da dahildir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Milkshake Sürahisi VMS: Bar blenderleri milkshake makinaları hazneli endüstriyel blender modellerinden bu ürün by kitchen marka vortex model kapak, bıçak ve bıçak sıkma somunu ile takım halinde milkshake sürahisi yedek parçasıdır. Milkshake sürahisi satışı dışında her marka model blender satışı parça satışı ve arızalı blender tamirini de yapmaktayız - Milkshake sürahisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz