Açık Büfe Sunum Yükseltici OZB-30182
Özellikleri / Malzemesi Yükseltici 20 cm olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Açık Büfe Sunum Yükseltici modelleri fiyatları, toptan Açık Büfe Sunum Yükseltici çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından kaliteli stand yükselticileri modelleri teşhir standı yükseltici fabrikası fiyatı üreticisinden toptan 5 cm yükseltici satış listesi açık büfe tabak yükseltici fiyatlarıyla yükseltici satıcısı kampanyalı

Açık Büfe Sunum Yükseltici

Satış fiyatı 687,76 TL
İndirim
Açıklama

Açık Büfe Sunum Yükseltici OZB-30182  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yükseltici 20 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Açık Büfe Sunum Yükseltici fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Açık Büfe Sunum Yükseltici modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Açık Büfe Sunum Yükseltici fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Açık Büfe Sunum Yükseltici alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.