30 Cm Mayonez Tenceresi OZB-404
Özellikleri / Malzemesi Mayonez Tenceresi 30 cm genişliğinde, 17 cm derinliğinde ve 8,9 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı gıda temasına uygun kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Mayonez Tenceresi modelleri fiyatları, toptan Pastane Sos Çırpma Tenceresi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 30 Cm Mayonez Tenceresi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 30 Cm Mayonez Tenceresi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 30 Cm Mayonez Tenceresi Kullanış

30 Cm Mayonez Tenceresi

Satış fiyatı 1.023,91 TL
İndirim
Açıklama

30 Cm Mayonez Tenceresi OZB-404  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mayonez Tenceresi 30 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 30 cm

Derinlik: 17 cm

Kapasite: 8,90 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 30 Cm Mayonez Tenceresi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 30 Cm Mayonez Tenceresi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 30 Cm Mayonez Tenceresi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 30 Cm Mayonez Tenceresi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.