26 Cm Mayonez Tenceresi OZB-403
Özellikleri / Malzemesi Mayonez Tenceresi 26 cm genişliğinde, 14 cm derinliğinde ve 5 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı gıda temasına uygun kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Mayonez Çırpma Tenceresi modelleri fiyatları, toptan Mayonez Tenceresi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 26 Cm Mayonez Tenceresi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 26 Cm Mayonez Tenceresi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 26 Cm Mayonez Tenceresi Kullanış

26 Cm Mayonez Tenceresi

Satış fiyatı 780,48 TL
İndirim
Açıklama

26 Cm Mayonez Tenceresi OZB-403  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mayonez Tenceresi 26 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 26 cm

Derinlik: 14 cm

Kapasite: 5 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Mayonez Tenceresi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Pastane Krema Çırpma Kabı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Sos Çırpma Kabı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Mayonez Tenceresi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.