x 


Buz Makinası Redüktör Motoru

Endüstriyel buz makinalarının redüktörlü su karıştırma motorları asansör motoru ve havuz redüktörlerinin satışı 0212 2370749
Buz Makinası Redüktör Motoru MG701:Buz makinesi yedek parçaları bölümündeki, bu buz makinası redüktörlü motorunu uyumlu olduğu buz makinelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz . - Endüstriyel bu
Satış fiyatı 1.191,01 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Buz Makinası Redüktör Motoru MG701

* Dişli kutusu döküm çinko olan bu motorun ani start ve stop özelliği vardır - Endüstriyel buz yapma makineleri için redüktörlü motor Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Bağlantı uçlarının değişimiyle sağ ve sol olarak istenilen yöne dönebilme özelliği vardır

* MG-701 - 220 VAC 2.5rpm 7 W-CE değerlerindeki motor dakikada 2.5 devir dönüş hızına sahiptir

* 49TYD1 49TYD-1 modeli ac 220v 50/60hz 2.5/3rpm C=0.15uf ce motorların yerine uyumludur - Endüstriyel buz çıkarma makineleri için redüktör motoru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Buz makinesi redüktör motoru oldukça sessiz çalışır

* Endüstriyel buz makinelerinde buz yapma haznesindeki suyu karıştıran redüktör motorudur

* Ayrıca elinizde bu redüktör motorunun kullanıldığı bir buz makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli buz makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize buz makinelerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Buz makinesi tamiri-küp buz makinası tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kuluçka makinelerinde çekmece motoru, mısır kızartma-patlatma makinelerinde karıştırma motoru, havalandırma-yangın damperi motoru, açılır kapanır kapılarda motor, pelet sobası pelet dökme redüktörü, wood pellet mangal yanıcı brülörü motoru burner, pelet öğütücü redüktörlü motoru, konveyörlü bant yürütme motoru olarak kullanabilirsiniz

Buz makinası redüktör motoruyla ilgililer: buz makinası redüktör motoru, küp buz makinası asansör motoru, buz makinası yedek parçası, buz makinası tamiri servisi, buz çıkarma makinası, redüktör motoru nasıl çalışır, buz makinası nasıl temizlenir, redüktör motoru fiyatları, buz makinası fiyatları, - Sanayi tipi buz makineleri için redüktör motoru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Buz Makinası Redüktör Motoru MG701: Buz makinesi yedek parçaları bölümündeki, bu buz makinası redüktörlü motorunu uyumlu olduğu buz makinelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz - Endüstriyel buz makineler için redüktörlü motor Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

  • Ice Slush Makinası Tamir

    Ice Slush Makinası Tamir Servisi Telefonu 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759