x 


Kablolu Ocak Çakmak Bujisi

İmalatçısından İndirimli Kablolu Ocak Çakmak Bujisi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kablolu Ocak Çakmak Bujisi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kablolu Ocak Çakmak Bujisi
Kablolu Ocak Çakmak Bujisi M.D111.03 Özellikleri / Malzemesi Uzun Milli olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Kablolu Ocak Çakmak Bujisi üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kablolu Buji L 100cm modelleri fiyatları, toptan Kablolu Ocak Çakmak Bujisi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 39,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kablolu Ocak Çakmak Bujisi M.D111.03

Kablolu Buji L 100cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi

Uzun Milli olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kablolu Ocak Çakmak Bujisi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kablolu Ocak Çakmak Bujisi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kablolu Ocak Çakmak Bujisi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kablolu Ocak Çakmak Bujisi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Bravilor Kahve Makinası

    Bravilor Kahve Makinası İnternet Satış Telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla kampanyalı toptan satışı için de arayabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759